fbpx

O blondýně s vařečkou

Vařím snad celý svůj dospělý život. Jenomže velmi brzy se z povinnosti stal koníček, později vášeň. Už vůbec nešlo jen o to, zaplnit rodině žaludky. Byly noci, kdy jsem se skoro nedostala do postele. Jen jsem hledala nové a nové recepty, technologie, postupy. Hltala jsem fotky a návody.

Najednou jsem potřebovala víc, potřebovala jsem se o svoje zkušenosti podělit. Takto vznikly v roce 2013 tyto stránky. Později přišla nabídka stát se hlavní osobou v kuchyni jednoho otevírajícího se moderního bistra. Tam jsem začala implementovat poprvé low carb menu pro širší osazenstvo. A mělo úspěch. Dodalo mi to elán a odvahu. Odvahu, že můžu opravdu uvařit i pro jiné lidi, než pro sebe, protože někde vzadu vždycky strach byl, protože nejsem kuchař.

Dnes už se za kuchaře považuju. Proto už se nebojím o svoje jídlo dělit s jinými. Z toho už nebyla jiná cesta, než si konečně splnit dlouholetý sen a vydat kuchařku. Po mnoha peripetiích se podařilo. Sepsala jsem svoje oblíbené recepty, naučila jsem se aspoň trochu fotit, v mezičase natáčet i videa na YouTube.

Teď nastal čas, kdy toto všechno můžu předat svým čtenářům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..